Kurumsal
Hakkımızda
Vizyonumuz
Misyonumuz
Toplam Kalite
Hedeflerimiz
Tarihçe
Hakkımızda
Faaliyetine 1980 yılında başlayan Akpınar Metal Ofset Teneke Kutu Ambalaj Makine San. ve Tic. A.Ş. 8500m²'si kapalı alan olmak üzere toplam 15000 m² alan üzerine kurulmuştur. Firmamız tesislerinde teneke kutu üzerine ofset baskı ve/veya laklama (toz veya sıvı) yapılmakta, baskılı veya baskısız teneke levhalardan dairesel ve dikdörtgen kesitli teneke kutu imal edilmektedir.

Kuruluşumuz bünyesinde gerçekleştirilen yeniden yapılanma çalışmaları sonucunda kurulmuş olan kalite güvence sistemi ile gelişimini sürdürmekte ve önümüzdeki yıllarda ortaya çıkacak değişim ve gelişmelere kendini hazırlamaktadır. Kuruluşumuzun gerçekleştirdiği yeni yatırımlar ile iş potansiyelimiz önemli ölçüde artış göstermiştir. Kuruluşumuz mevcut imalat kapasitesi ve çalışan işçi açısından ülke düzeyinde sektöründeki büyük firmalar arasında yer almaktadır.

Tesisimizin imalat kapasitesi 80.000.000 adet/yıl ofset baskı 45.000.000 adet/yıl teneke kutudur. Üretimin büyük bir kısmını yarı mamül ve nihai ürün olarak yurtiçi piyasaya sunmaktayız. Son yıllarda ihracatımızda önemli artışlar kaydedilmiş olup ortadoğu ülkeleri toplam ihracatımız içinde önemli bir paya sahiptir.
 

  Copyright © 2011 Akpınar . Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemizde bulunan resimlerin ve materyallerin kopyalanması, iletilmesi ya da dağıtılması yasaktır.